whatsapp destek hattı
Whatsapp Destek Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim?

Sadece üye ol butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldulmanız yeterli olacaktır.

Üye olmak zorunlu mudur?

Üye olmak için her hanği bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Üye oldugunuz takdirde sitemizdeki bilgilerden ve indirimlerde daha rahat faydalanmanız mümkün.

Üye olmak ne gibi avantajlar sağlar?

Üye olmak size daha rahat ulaşmamızı, indirimleri görmenizi, sitemizde bulunan bilgilerden faydanlamak gibi avantajlar sağlamaktadır

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemize üye olduğunuz takdir de yönetim panelinden istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Site üzerinde aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Site üzerinde aradığınız ürünü gerek '' Hızlı parça arama bölümünden , gerek aracınız markasını seçerek gereksede arama ve kategoriler '' bölümlerinden bulabilirsiniz

Ürünlerin stok bilgisini nasıl öğrenebilirim?

Ürünlerimizin stok bilgisi hakkında her hangi bir şüpheye düşecek bir durumun asla olmıcağına sizi temin ederiz. Bizim için önemli olan sitemizdeki bütün ürünleri eksiksiz siz degerli müşterilerimize en kısa zaman da ulaştırmaktır.

Siparişimi doğru olarak verdiğimi nasıl anlarım?

Siparişinizi doğru olarak verdiğiniz hakkında emin degilseniz müşteri temsilcimizi arayarak aklınıza takılan bütün sorularınıza gerekli yanıtları alarak siparişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

Sipariş için nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişiniz için ödemenizi sitemizden kart bilgilerinizi girerek yada yine sitemizde bulunan hesap bilgilerimizi kullanarak havale ve eft yoluyla son seçenek olarakta kargo ile kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz.

Siparişim için farklı teslimat ve fatura adresi seçebilir miyim?

Siparişiniz için farklı teslimat ve fatura adresi seçebilirsiniz yanlız bunu sipariş notunuzda belirtmeniz gerekmektedir.

Teslimat süresi kaç gündür?

Biz size sipariş verdiğiniz ürünün aynı gün kargoya teslim edileceğinin garantisini vermekteyiz. Yanlız ürününüzü kargo ile yollucağımız için İstanbul içinde ürün kargoya verildikten sonraki iş günü , İstanbul dışı olan yerlerde ise minimum 2 iş günü içerisinde ürünün elinize ulaşması için elimizden gelenin fazlasını yapcağımızı bilmenizi isteriz.

Sitenizin güvenliği hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

Sitemizin güvenliği hakkında gerek müşteri yorumlarını okuyarak gerekse internette ufak bir araştırma yaparak, yada bizi arayarak gerekli gördünüz bütün teminatları size verdiğimizde sizde sitemizin güvenli bir site olduğuna emin olacaksınız. Sonrasında alışverişinizi güvenle yapmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıcağımızdan emin olabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Müşterilemize 128 SSL üzerinden Visa ve Master kart alışveriş imkanı sunuyoruz. Ayrica eyer kredi kartınızı kullanmak istemezseniz sitemizdeki hesap numaralarımıza havale yada Eft yaparak son seçenek olarakta kargo ile kapıda ödeme olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine hangi saatler arasında ulaşabilirim?

Müşteri hizmetlerimize haftanın yedi günü saat 08:00 ile 24:00 saatleri arasında ulaşabılırsiniz.